بررسی روند مطالعات برنامه جامع «ارتقاء فرهنگ ترافیک» شهر جدید گلبهار به عنوان پایلوت در بین شهرهای جدید کشور
بررسی روند مطالعات برنامه جامع «ارتقاء فرهنگ ترافیک» شهر جدید گلبهار به عنوان پایلوت در بین شهرهای جدید کشور

جلسه ارائه نتایج و بررسی روند مطالعات جهت تدوین برنامه جامع ارتقاء فرهنگ ترافیک در شهر جدید گلبهار با حضور جمعی از مسئولین و بصورت ارتباط تصویری با شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور برگزار شد.

به گزارش اختر شرق؛ در این جلسه که با حضور دبیر شورای ترافیک استان خراسان رضوی، ریاست پلیس راهور گلبهار، نماینده آموزش و پرورش، کارشناسان شرکت عمران گلبهار و ارتباط ویدئویی با جمعی از مسئولین شرکت عمران شهرهای جدید کشور و مشاور مدیر طرح همراه بود، ضمن تشکر از زحمات مهندس هومن گریوانی و مجموعه شرکت عمران گلبهار در جهت انجام مطالعات ذکر شده، موضوعاتی از جمله اهمیت ارتقاء فرهنگ ترافیک که نقش بسزایی در کاهش مخاطرات، افزایش ایمنی و کاهش هزینه‌های سخت افزاری دارد، مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در این مطالعات فعالیت‌های فرهنگی در مدارس، تهیه و توزیع تجهیزات کمک آموزشی، راه‌اندازی اتوبوس فرهنگ ترافیک، اجرای پارک آموزشی ترافیک، اقدامات موضعی در مدارس و انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر پیش بینی شده است که پس از تایید نهایی با کمک دستگاه‌های اجرایی ذیربط به مرحله اجرا خواهد رسید.

لازم به ذکر است؛ با توجه به قرار گرفتن شهر جدید گلبهار بعنوان پایلوت اولین شهر از مجموعه شهرهای جدید کشور، مطالعات ارتقاء فرهنگ ترافیک این شهر بصورت ویژه در حال انجام است.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 136