اهدا ۲۰۴ دستگاه تبلت به دانش آموزان تربت جامی
اهدا ۲۰۴ دستگاه تبلت به دانش آموزان تربت جامی

رئیس کمیته امداد تربت جام گفت: به منظور پوشش آموزش‌های مجازی و افزایش دسترسی دانش آموزان نیازمند به شبکه آموزش مجازی، ۲۰۴ دستگاه تبلت تهیه و اهدا شد.

به گزارش اختر شرق؛ شیرمحمد شاکربرآبادی با اشاره به اینکه ۳۱۰۰ دانش آموز مددجوی این اداره هستند، عنوان کرد: تلاش‌ها همچنان جهت خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند شهرستان تربت جام ادامه دارد.

وی ادامه داد: برای تهیه این تعداد تبلت ۶۱۲ میلیون تومان اعتبار از محل مشارکت خیران و منابع داخلی کمیته امداد هزینه شد و همچنان هزار دانش آموز دیگر چشم انتظار همراهی خیران هستند.

رئیس کمیته امداد تربت جام اعلام کرد: با طرح مواسات بستر کمک مردمی را در جامعه به خوبی درحال اجرا است ولی با توجه به وسعت زیاد شهرستان تربت جام و وجود مدارس روستایی و دانش‌آموزان محروم در مناطق حاشیه شهر، نیاز به کمک و مساعدت بیشتری از سوی خیران وجود دارد.

شاکربرآبادی با بیان اینکه میزان کمک مهم نیست، بلکه هر کمک دارای ارزش است و نوعی فرصت برای کشف و شکوفایی استعداد در بین دانش آموزان نیازمند ایجاد می‌کند، تصریح کرد: مواسات و کمک به نیازمندان کار ارزشمندی است و این ارزش برگرفته از فطرت انسانی و آموزه‌های دینی ماست و به یقین به هر میزان مشارکت کنیم، با همدلی و مواسات به نیازمندان بیشتری خدمات‌رسانی می‌شود.

لازم به ذکر است؛ کمیته امداد تربت جام از حدود ۱۲ هزار خانوار حمایت می‌کند.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 69