امام جمعه قدمگاه: نتیجه آبیاری پرچم انقلاب با خون شهید بهشتی، سرافرازی و شکست‌ناپذیری است
امام جمعه قدمگاه: نتیجه آبیاری پرچم انقلاب با خون شهید بهشتی، سرافرازی و شکست‌ناپذیری است

امام جمعه قدمگاه گفت: هر پرچمی که بلند ایستاده کنار آن مظلومی خون داده است اگر در انقلاب شهیدی مثل بهشتی خونش ریخته شد این خون پای پرچم انقلاب ریخت و نتیجه‌اش سرافرازی و شکست‌ناپذیری انقلاب است این برخورد قوه قضاییه با مفسدین مردم را امیدوار کرده است.

به گزارش اختر شرق؛ حجت‌الاسلام گرمابی امام جمعه قدمگاه در خطبه های نماز جمعه گفت: قرآن تنزیل است و اهمیتش در صاحب و فراهم‌کننده‌اش است صاحب قرآن هیجانی و ناگهانی نشده که کتابی نازل کرده باشد بلکه قوانین سالاری در نظام آفرینش در این کتاب موج میزند صاحب این کتاب حکیم است و هدف مشخصی دارد کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند دین را نابود کنند زهی خیال باطل زیرا که خدا از همه‌چیز بالاتر است.

خطیب جمعه قدمگاه اعتیاد را آفت جامعه دانست و گفت: اعتیاد بلایی مانند کرونا است که خانواده‌ها را برهم می‌ریزد کاش همیشه در مورد آفات جامعه مثل ویروس کرونا تصمیم جهانی گرفته شود.

وی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه گفت: هر پرچمی که بلند ایستاده کنار آن مظلومی خون داده است اگر در انقلاب شهیدی مثل بهشتی خونش ریخته شد این خون پای پرچم انقلاب ریخت و نتیجه‌اش سرافرازی و شکست‌ناپذیری انقلاب است این برخورد قوه قضاییه با مفسدین مردم را امیدوار کرده است.

امام‌جمعه قدمگاه در انتقاد از عملکرد دولت گفت: روز اول دولت فعلی خودش گفت تحریم ۲۰ درصد اثر دارد الآن بعد از هفت سال عدم تحقق وعده‌ها را برخورد به تحریم می‌داند.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 129