افزایش تعاملات شهرداری مشهد و سازمان همیاری شهرداری‌های استان در جهت رفاه مردم
افزایش تعاملات شهرداری مشهد و سازمان همیاری شهرداری‌های استان در جهت رفاه مردم

در هم اندیشی مسئولان سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی اعضای شورای شهر مشهد بر توسعه تعاملات و استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این سازمان در جهت رفاه شهروندان و زائران علی بن موسی الرضا علیه السلام تاکید شد.

به گزارش اختر شرق؛ جلسه هم اندیشی محمدرضا تازیکی مدیرعامل، معاونان و جمعی از مدیران ستادی و واحدهای تابعه سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در سالن جلسات شورا برگزار شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در حوزه توسعه اقتصادی و کمک به شهرداریهای استان، عنوان کرد: شهرداری مشهد به عنوان بزرگترین سهامدار سازمان است که از گذشته همکاریهای خوبی بین سازمان همیاری با مجموعه سازمانها و مناطق این شهرداری در حوزه‌های گوناگون برقرار بوده است.

وی افزود: باتوجه به این خودمان را جزء بدنه شهرداری و شورا بعنوان بخش تصمیم گیر مدیریتی کلان شهر مشهد می‌دانیم، انتظارمان این است که با افزایش تعاملات دوجانبه با شهرداری به عنوان عمده‌ترین سهامدار و عضو خانواده بزرگ سازمان همیاری، نقش موثری در کمک به حوزه شهری داشته باشیم.

تازیکی با اعلام آمادگی برای همکاری و همیاری با شهرداری و شورای شهر مشهد در حوزه‌های مختلف، تصریح کرد: سازمان همیاری می‌تواند حوزه‌های مختلف به کمک شهرداری بیاید، تقریبا هرآنچه در حوزه نیازهای شهری از طریق سامانه ستاد تهیه می‌شود، در حوزه‌های رفاهی، پیمانکاری، عمرانی، تامین ماشین آلات و تجهیزات چه از بخش خارجی و داخلی، ظرفیت لازم در مجموعه سازمان و شرکت‌ها و موسسات تابعه وجود دارد.

حسن موحدیان، رئیس شورای شهر مشهد نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه سازمان همیاری شهرداریها، جز دستگاه‌های کمک رسان و پشتیبان در حوزه مدیریت شهری است، اظهار کرد: امیدواریم با بررسی موضوعات این حوزه بتوانیم به نحو مناسب از ظرفیت این مجموعه به نفع سازندگی و کمک به مدیریت شهری و رفاه بیشتر شهروندان و زائران امام رضا علیه السلام استفاده کنیم.

در ادامه این جلسه تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد به بیان نظرات خود در خصوص انتظارات شورا از سازمان همیاری و مجموعه مدیریت شهری از سازمان همیاری به عنوان مجموعه کمک رسان و همیار شهرداری پرداختند و بر رفع مشکلات وندور و استفاده از ظرفیت‌های این سازمان توسط شهرداری مشهد تاکید کرد.

image_printچاپ مطلب

Views: 79