افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۰ پروژه در زبرخان با اعتباری قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۰ پروژه در زبرخان با اعتباری قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان

فرماندار شهرستان زبرخان گفت: امسال همزمان با هفته دولت ۷۰ پروژه و طرح در این شهرستان مورد افتتاح یا کلنگ‌زنی قرار خواهد گرفت.

به گزارش اختر شرق؛ محمد عین القضات در این باره عنوان کرد: از این میان ۴۲ پروژه با اعتبار بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان افتتاح و رونمایی می‌شود و عملیات اجرایی ۲۸ طرح و پروژه با اعتباری حدود ۲۵۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: ما به عنوان نماینده دولت مردمی، تمام تلاش خود را در جهت خدمت به مردم قرار خواهیم داد تا بتوانیم کمبود‌ها و معضلات شهرستان را برطرف کنیم.

وی با بیان این نکته که یکی از برنامه‌های دولت مردمی ارتباط چهره به چهره و میدانی با مردم است، به برنامه‌های میز خدمت و دیدار چهره به چهره در پایگاه‌های مساجد و نماز جمعه شهرستان اشاره کرد.

عین القضات تاکید کرد: برنامه هفته دولت شهرستان زبرخان با برگزاری جلسه اخلاق مدیران و استفاده از بیانات ائمه محترم جمعه شهرستان در جوار امام‌زاده خواجه ریحان و غبارروبی مزار شهدای سه روستا محسن‌آباد، برج و عبدالله‌آباد با حضور اعضای شورای اداری شهرستان آغاز خواهد شد و طی هفته آینده هر روز صبح برنامه‌های افتتاحیه و شروع عملیات اجرایی و بعدازظهر دیدار با خانواده شهدا و بعد از نماز مغرب و عشا میزخدمت در مساجد سطح شهرستان از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

image_printچاپ مطلب

Views: 0