افتتاح بیست وسومین شرکت خدمات مسافرتی وگردشگری در شهرستان نیشابور
افتتاح بیست وسومین شرکت خدمات مسافرتی وگردشگری در شهرستان نیشابور

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور گفت: شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری «اورنگ سیر» به عنوان بیست وسومین شرکت خدمات مسافرتی وگردشگری شهرستان با حضور معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی و تعدادی از مسئولان اجرایی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش اختر شرق؛ محمداسماعیل اعتمادی در این باره عنوان کرد: این شرکت خدمات‌مسافرتی وگردشگری با پنج نفر پرسنل متخصص در حوزه گردشگری، خدمات مربوط به تورهای داخلی و خارجی گردشگری و نیز فروش و رزرو بلیط قطار را تحت نظارت اداره میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی نیشابور انجام می‌دهد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیشابور بیان کرد: با توجه به قراردادها و تفاهم‌های صورت گرفته، این شرکت با شرکت‌های گردشگری در جمهوری‌آذربایجان، جذب زائران شیعه از کشور آذربایجان و برنامه ریزی برای زیارت حرم امام رضا علیه السلام و نیز بازدید از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری نیشابور از اصلی‌ترین برنامه‌های این شرکت است.

اعتمادی با اشاره به اینکه نیشابور ۴۵۰ اثر تاریخی دارد که ۱۲۵ مورد آن ثبت ملی شده است، خاطرنشان کرد: سالانه شش میلیون نفر از اماکن تاریخی، گردشگری و مذهبی نیشابور بازدید می‌کنند که پس از مشهد رتبه دوم در استان محسوب می‌شود.

image_printچاپ مطلب

Views: 0