اشتغال باکم کردن فاصله‌ها و تلاش همگانی امکان‌پذیر خواهد بود
اشتغال باکم کردن فاصله‌ها و تلاش همگانی امکان‌پذیر خواهد بود

فرماندار شهرستان خواف گفت: امروز شاهد هستیم که جوانان ما در بسیاری از جلسات شهرستان از شورای اداری گرفته تا اشتغال و بهداشت با گفتمان راهبردهای بسیاری خوبی ارائه می‌دهند و گاها تحلیل‌های بسیار توانمندی را در خصوص مسائل مختلف ارائه می‌دهند.

به گزارش اختر شرق؛ نشست هم‌اندیشی صمیمی جمعی از فعالان اجتماعی، فرهنگی با حضور سنجرانی فرماندار شهرستان خواف در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست، فعالان اجتماعی، فرهنگی ضمن ارائه مطالبی در خصوص موانع و مشکلات موجود درراه توسعه شهرستان خواف، با تأکید بر همدلی و وحدت همه گروه‌ها راهکارهای خود را در توسعه فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و نحوه مشارکت در توسعه و پیشرفت شهرستان را ارائه کردند.

پس از شنیدن دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهاد‌های جمعی از اعضای حاضر در این نشست آقای سنجرانی فرماندار شهرستان خواف گفت: بسیار خوشحالم که در جمع شما فعالین فرهنگی حضور دارم و خرسندم از اینکه حداقل کاری که بنده توانستم در این شهرستان انجام دهم زمینه و بستر گفتگو و گفتمان را فراهم کرده‌ام.

 سنجرانی با اشاره به برجستگی‌های فرهنگی شهرستان خواف عنوان کرد: موضوع گفتمان امروز در شهر و روستای این شهرستان تقریباً نهادینه‌شده است و ما امروز شاهد هستیم که جوانان ما در بسیاری از جلسات شهرستان از شورای اداری گرفته تا اشتغال و بهداشت با گفتمان راهبردهای بسیاری خوبی ارائه می‌دهند و گاها تحلیل‌های بسیار توانمندی را در خصوص مسائل مختلف ارائه می‌دهند.

فرماندار خواف به مسائل مطروحه پاسخ داد و گفت: اشتغال باکم کردن فاصله‌ها و تلاش همگانی امکان‌پذیر خواهد بود.

 نماینده عالی دولت در شهرستان خواف ضمن تشریح سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی و دولت در شهرستان همکاری همه فعالین اجتماعی و فرهنگی با یکدیگر و پرهیز از تخریب، باعث رشد شهرستان خواهد شد مردم همواره نسبت به انقلاب و ارزش‌های آن متعهد بوده‌اند و به‌رغم وجود اختلاف‌سلیقه‌ها، این منطقه همواره شاهد وحدت مثال‌زدنی بوده است.

 وی در پایان با اشاره به اینکه دغدغه فعالان سیاسی و اجتماعی نیز حل مشکلات مردم است، اظهار کرد: از این افراد هم انتظار کمک و همفکری داریم و هرکسی که برنامه‌ای دارد ارائه دهد استقبال می‌کنیم.

image_printچاپ مطلب