اراضی ملی در شهرستان طرقبه و شاندیز به مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال رفع تصرف شد
 اراضی ملی در شهرستان طرقبه و شاندیز به مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال رفع تصرف شد

اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضویفرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در شهرستان طرقبه و شاندیز خبر داد.

به گزارش اختر شرق؛ سرهنگ مجید علی نیا گفت: در طی گشت زنی‌های نیروهای یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن شهرستان طرقبه و شاندیز، مشاهده شد شخصی در اراضی ملی واقع در نغندر، به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع که ارزش تقریبی آن مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال بوده است اقدام به خاکبرداری نموده؛ که با آرای صادره از مراجع قضایی خلع ید و به اداره کل راه و شهرسازی بازگردانده شد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی همچنین به نقش مهم گزارش‌های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره کرد و گفت: گشت حفاظت اراضی این اداره کل به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره ۰۵۱۳۷۶۵۰۱۷۹ و سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اعلام کنند.

image_printچاپ مطلب

Views: 77