نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی از روند برگزاری مسابقات فوتبال جام نوروز شهرستان جوین بازدید کرد
نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی از روند برگزاری مسابقات فوتبال جام نوروز شهرستان جوین بازدید کرد

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیئت همراه و مسئولین شهرستان در محل زمین چمن مصنوعی شهر نقاب حضور و با ورزشکاران و دست اندرکاران برگزاری مسابقات، به گفتگو پرداختند.

به گزارش اختر شرق؛ دکتر محبی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیئت همراه و مسئولین شهرستان در محل زمین چمن مصنوعی شهر نقاب حضور و با ورزشکاران و دست اندرکاران برگزاری مسابقات، به گفتگو پرداختند.

وی در این دیدار ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) و نوروز باستانی، ابراز مسرت و خوشحالی خود را جهت حضور در جمع با صفای ورزشکاران اعلام و از حساسیت و پیگیری‌هایشان جهت پیشبرد اهداف ورزش شهرستان مواردی را مطرح نمودند.

در این بازدید، اقای یزدی، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان به بیان مشکلات و کمبودها پرداختند و خواستار تامین بودجه جهت تکمیل موارد عمرانی از جمله ساختمان اداری، فنس و غیره شدند.

در طی این دیدار براتعلی میرجهانگیری، رئیس هیأت فوتبال شهرستان ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور دکتر محبی در جمع ورزشکاران و فوتبال دوستان شهرستان، گزارش کار هیئت فوتبال و مسابقات جام نوروز را به ایشان ارائه کردند و خواستار توجه ویژه به این ورزش محبوب از طرف نماینده محترم شدند.

در ادامه محمد میرجهانگیری از مسئولین برگزاری مسابقات، عنوان کرد: مسابقات جام نوروز بدون هیچ کمک خاصی از طرف مسئولین و نهادها و تنها با اخذ هزینه ثبت نام از تیم‌ها در حال برگزاری است.

وی، خواستار توجه و حمایت ویژه کارخانجات شهرستان از جمله کارخانه فولاد به ورزش فوتبال و قبول اسپانسری تیم‌های شهرستان شد و از طرف تیم‌های فوتبال شهرستان قول مساعد به دکتر محبی دادند که در صورت حمایت، تیم‌های شهرستان در سطح استان و شهرستان حائز کسب رتبه و مقام شوند.

در ادامه ورزشکاران نیز به بیان مشکلات و کمبودها پرداختند و انتظار حمایت خود را از نماینده محبوب شهرستان اعلام نمودند.

خبرنگار: سید حجت الله تزرقی

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 31