دفاع «اصولی» از فوتبال تربت‌جام
دفاع «اصولی» از فوتبال تربت‌جام

رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی با تأکید بر اینکه کارنامه ورزش فوتبال تربت‌جام طی یک سال گذشته قابل دفاع است گفت: باید به قانون احترام گذشت و تا زمانی که در رأس فوتبال استان باشم «حمید محرمی» رئیس هیئت فوتبال تربت‌جام خواهد بود.

به گزارش اختر شرق؛ احسان اصولی در دومین سفر خود که در هیئت فوتبال تربت‌جام حضور یافته بود از پیشکسوتان و جامعه ورزش این شهرستان خواست برای ترقی و پیشرفت ورزش فوتبال بیش از گذشته کمک کنند.

وی از تلاش یک‌ساله هیئت فوتبال تربت‌جام به نیکی یادکرد و افزود: استعدادهای ورزشی در این منطقه باید در عرصه‌های ملی شکوفا شود و داشتن مربیان خوب در تراز ملی، پیشکسوتان باتجربه و داوران فعال می‌تواند این استعدادهای ورزشی را شکوفا کنند.

وی خاطرنشان کرد: نگاه ورزش استان توجه جدی به شهرستان‌هاست و برای ارتقاء فوتبال تربت‌جام دیدگاه‌ها را دنبال و با بضاعت قابل اجرایی می‌کنیم و نباید عملمان باعث آسیب جدی به ورزش شود.

رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه نگاه ما به روسای هیئت‌های فوتبال استان عملکردی است گفت: هیئت فوتبال تربت‌جام ظرفیت‌های ورزشی خوبی دارد و باید از این پتانسیل ورزشی به‌خوبی استفاده شود و هرچند معتقدم همین‌الان تربت‌جام یکی از برترین استعدادهای ورزشی استان است و باید با مدیریت صحیح مشکلات ورزشی اصلاح شود.

لازم به ذکر است؛ احسان اصولی یکی از جوان‌ترین رئیس هیئت‌های ورزشی خراسان رضوی است که با مدارج عالی علمی توانسته علاوه بر سکان‌داری در شورای اسلامی شهر مشهد با تکیه‌بر جوان‌گرایی طی ۱۴ ماه حضور خود در مسند رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی تحول جدی ایجاد کند.

خبرنگار: ابوالحسن صاحبی

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 3