بوستان خطی ۶ هکتاری اسماعیل‌آباد مشهد ظرف کمتر از ۱۸ماه احداث خواهد شد
بوستان خطی ۶ هکتاری اسماعیل‌آباد مشهد ظرف کمتر از ۱۸ماه احداث خواهد شد

سرپرست شهرداری مشهد با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بوستان خطی اسماعیل‌آباد گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای احداث این بوستان شش هکتاری ۱۸ماه زمان درنظرگرفته شده است که تلاش می‌کنیم زودتر از ۱۸ماه این بوستان را آماده بهره‌برداری کنیم.

به گزارش اختر شرق؛ جواد اصغری در مراسم بهره‌برداری رسمی از پل شهید اشکذری و آغاز عملیات اجرایی احداث بوستان خطی اسماعیل آباد که با حضور استاندار خرسان رضوی، فرماندار، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد افزود: با توجه به تأکیدات در خصوص ساماندهی محدوده کال اسماعیل‌آباد، پل شهید اشکذری و مسیرهای دسترسی اجرا شده و اکنون به‌طور رسمی بهره‌برداری می‌ رسد.

وی ادامه داد: همزمان با آن نیز اکنون شاهد آغاز عملیات اجرایی احداث بوستان خطی حاشیه کال اسماعیل‌آباد هستیم که برای این پروژه حدود ۶۲میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی‌شده است.

سرپرست شهرداری مشهد با بیان اینکه برای اجرای بوستان خطی شش هکتاری اسماعیل آباد ۱۸ماه زمان درنظر گرفته شده است اظهار کرد: اما به دنبال این هستیم تا با تلاش همکارانم در مدیریت شهری این زمان را کوتاه‌تر کرده و بوستان را برای استفاده در اختیار مردم منطقه قرار دهیم.

اصغری در پایان اظهار کرد: امیدواریم مشکلاتی که در این منطقه وجود دارد با اجرای پروژه‌های زیرساختی کاهش پیدا کرده و مرتفع شود.

خبرنگار: مجید خبیری

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 66