برگزاری بزرگترین انتخابات اقتصادی استان
برگزاری بزرگترین انتخابات اقتصادی استان

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: با مشارکت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از سهامداران که در طرح آزادسازی سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کردند، بزرگ‌ترین انتخابات اقتصادی استان رقم خواهد خورد.

به گزارش اختر شرق؛ دکتر حسین امیررحیمی بیان کرد: دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از مشمولین سهام عدالت استان در طرح آزادسازی سهام عدالت روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند که یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از آنان در سامانه سجام احراز هویت شده‌اند و این افراد به صورت الکترونیکی، روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه در انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان خراسان رضوی شرکت خواهند کرد.

دکتر امیررحیمی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در این انتخابات موجب برگزیده شدن هیئت مدیره قوی و کارآمد و در نهایت تقویت این شرکت می‌شود، تصریح کرد: این مشمولین می‌توانند با مراجعه به درگاه یکپارچه مجامع الکترونیکی به آدرس dima. csdiran. ir نسبت به انتخاب اعضای هیئت مدیره اقدام نمایند.

وی افزود: برای حضور در این انتخابات ثبت نام در سامانه سجام الزامی است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: از مجموع سه میلیون و ۹۸۴ هزار و۴۰۴ نفر از مشمولین سهام عدالت استان دو میلیون و ۷۱۶ هزار و ۲۰۴ نفر روش غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند و تاکنون۶۲ درصد از این افراد در سامانه سجام ثبت نام نموده اند.

دکتر امیررحیمی با اشاره به زمان برگزاری این انتخابات گفت: جلسه نوبت اول مجمع عمومی عادی این شرکت به طور فوق العاده روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور نمایندگان اداره کل امور اقتصاد و دارایی، استانداری، اتاق بازرگانی و اتاق تعاون در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی، با دستور جلسه انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید شرکت برگزار می‌شود.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 58