امام جمعه تربت حیدریه: پشت سر جامعه ولایی عزت مومنین و غیظ منافقین و هلاکت کفار و مستکبرین است
امام جمعه تربت حیدریه: پشت سر جامعه ولایی عزت مومنین و غیظ منافقین و هلاکت کفار و مستکبرین است

امام جمعه تربت حیدریه گفت: جامعه ولایی پشت سر خودش عزت مومنین را در پی دارد و غیظ و خشم منافقین و هلاکت و نابودی کفار و مستکبرین را، امروز حرف اول را در منطقه ایران اسلامی که با امامت اسلامی اداره می شود می زند.

به گزارش اختر شرق؛ حجت الاسلام عصمتی امام جمعه تربت حیدریه در خطبه های نمازجمعه این شهرستان با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: اگر پزشکان و متخصصین توصیه کرده اند جنبه شرعی دارد و لازم است.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: اینهایی که دم از حقوق بشر می حداقل دو قرن است که در جامعه خودشان حقوق شهروندی سیاهپوستان را رعایت نمی کنند این فرهنگ وحشی گری غرب به تعبیر مقام معظم رهبری دفاع از حقوق و منافع شخصی خودشان است. در حقوق بشر اسلامی فقط یک چیز امتیاز محاسبه می شود و آن تقوای الهی است اگر حتی به بخشی از رساله حقوق امام سجاد عمل کنیم جامعه ما با آرامش و سالم و درست و اسلامی خواهد شد.

حجت الاسلام عصمتی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه گفت: وقتی این قوه وظیفه اش را انجام دهد امنیت و ارامش در جامعه حاکم خواهد بود رسول خدا فرمود: من بر اساس موازین قضا در بین شما قضاوت می کنم وی گفت: جامعه ولایی پشت سر خودش عزت مومنین را در پی دارد و غیظ و خشم منافقین و هلاکت و نابودی کفار و مستکبرین را، امروز حرف اول را در منطقه ایران اسلامی که با امامت اسلامی اداره می شود می زند.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 3